Porót na stronę główną

Design w Logomanii prawdopodobnie mówi głośniej niż słowa!

Tworzę ponadczasowe projekty spójne z identyfikacją wizualną. Zawsze mam poczucie humoru, indywidualne podejście do każdego klienta, mnóstwo pomysłów w głowie i kawkę z mlekiem. Bezustannie wykraczam poza schematy i przejmuje rolę myślenia swojego klienta.

Zaprojektuję dla Ciebie m.in wizytówki, ulotki, plakaty, etykiety, ikony, projekty social media, banery i wiele innych nieszablonowych projektów.

Zapytaj o wycenę projektu – to proste, wypełnij formularz a ja skontaktuje się z Tobą i ustalimy szczegóły.

Czym w ogóle jest spójność wizualna?

To nic innego jak tworzenie wizerunku marki. Stosowanie na wszystkich materiałach tej samej nazwy firmy, tego samego logo i wszystkich innych elementów graficznych, które są częścią identyfikacji wizualnej tj. papier firmowy, wizytówki, ulotki, teczki, koperty…

Bardzo dobrze wiem jak ważny jest pozytywny odbiór marki przez Twoich klientów, konkurencję, otoczenie czy społeczność i z przyjemnością pomogę Ci stworzyć spójność wizualną Twojej marki firmy czy social media tak, by rosła ponad konkurencję.

Projekty gotowe do druku

Oferuję rozwiązanie umożliwiające tworzenie profesjonalnych projektów graficznych gotowych do druku na życzenie.

Projekty dopasowane są pod wytyczne do druku, dlatego konieczna jest wcześniejsza konsultacja z drukarnią, aby ustalić przygotowanie projektu do druku.

Bez czekania na realizację

Zobacz gotowe projekty z możliwością modyfikacji i korzystaj bez czekania na realizację

Oszczędzaj swój czas – pracuj mniej, żyj więcej!

Usiądź i zrelaksuj się lub skup się na kluczowych aspektach swojej działalności. Zaufaj mojej wiedzy, abym mogła dostarczyć Ci projekty, które odzwierciedlają istotę Twojej marki, a Ty możesz cieszyć się bezstresową równowagą między życiem zawodowym a prywatnym.

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

POROZMAWIAJMY O SZCZEGÓŁACH!
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

Scroll to Top