Logomania – Studio Designu

KOBIETA GRAFIK W SPECJALIZACJI PROJEKTOWANIA LOGO ORAZ TOŻSAMOŚCI MARKI DLA BIZNESU I SOCIAL MEDIA.

CO MNIE MOTYWUJE?

Klient
Wyzwania
Szczerość

Zadowolenie Klienta jest bezcenne. To ogromna motywacja dla mnie do dalszego rozwoju.

Coś co dla innych wydaje się nie osiągalne, dla mnie zawsze jest do wykonania. Słowa: "nie wiem, nie zrobię, nie potrafie" dla mnie nie istnieją.

 Ta cecha pozwala mi być autentyczną i prawdziwą wobec innych ludzi. Dla mnie to fundament zdrowych relacji i komunikacji.

Od 6 lat z sukcesem pomagam w budowaniu wizerunku poprzez projektowanie graficzne dla biznesu. Swoją naukę projektowania rozpoczęłam w Wielkiej Brytanii, to tam trafiłam na wybitnego projektanta graficznego, dzięki któremu zrobiłam specjalizację, „TWORZENIE TOŻSAMOŚCI MARKI.” Ukończyłam również cztery kursy między innymi: „PROJEKTOWANIE LOGO KLASY MISTRZOWSKIEJ” i wciąż poszerzam swoją wiedzę o nowe doświadczenia oraz trendy w projektowaniu, które umiejętnie wykorzystuję dostosowując je do potrzeb moich Klientów.

Zdobyłam zaufanie wśród Klientów w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz na rynku niemieckim tworząc wiele projektów graficznych dla firm, które z powodzeniem rozwijają się w swojej branży.

Bardzo dobrze wiem jak ważny jest pozytywny odbiór marki przez Twoich Klientów, konkurencję, otoczenie czy społeczność. Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś nowym przedsiębiorcą, który potrzebuje kompleksowego projektu brandingowego,  firmą która chce odświeżyć swoją obecną tożsamość wizualną, czy też chcesz budować swoją markę w social mediach – jestem tu, aby Ci pomóc. Wspólnie zaprojektujemy wygląd Twojego biznesu lub stworzymy go od podstaw.

Jeśli zastanawiasz się jak powinna wyglądać Twoja marka osobista czy firma i nie wiesz czy Logomania to dobre rozwiązanie skontaktuj się ze mną: kontakt@logomania.net.pl.

Scroll to Top