Porót na stronę główną

Logotypy

Sorbet

Sorbet LOGOTYP Sorbet to mały narożny sklep sprzedający mrożony jogurt własnej marki. Grupa odbiorców to mężczyźni. Stworzone zostało logo, dress code oraz opakowanie.

One Garden

One Garden LOGOTYP Łopata i cyfra 1 to niepodważalny MUST HAVE Pana Piotra. Resztę kreatywności pozostawił w moich rękach.

NA.DRUK

Na.Druk LOGOTYP NADRUKI NA ŚCIANĘ Stworzone zostały dwa modele logotypów. Prostota drukarki UV została znakiem logo marki.

Funtastic

Funtastic LOGOTYP Marka FUNTASTIC stawia na rozwój dzieci poprzez zabawę. Ma być kolorowo i radośnie.

Glamour Glow

Glamour Glow LOGOTYP Pani Ani bardzo zależało, aby jej znak logo nawiązywał do ekologii w połączeniu z pierwszymi literami nazwy w eleganckim stylu.

mumble

Mumble LOGOTYP Logotyp dla fabryki produkującej ciastka bezglutenowe. Grupa odbiorców to przede wszystkim dzieci. Projekt w zabawnym stylu ma przyciągać tak, że aż chce się zjeść.

babysafeandfun

BabySafeAndFun.de LOGOTYP Początkowa wizja Klientki to mały bobas i zabawki. Jednak z pomocą Logomanii stworzona została kredka w zabawnym stylu. W ten sposób powstał logotyp dla nowej, niemieckiej marki dziecięcej, tworzącej nadruki na odzieży oraz książeczki edukacyjne dla najmłodszych.

Coffe Bar

Coffe Bar LOGOTYP Filiżanka z parą unosząca się nad nią, zawsze serwowana na talerzyku ma symbolizować świeżość i aromatyczny smak kawy. Stylizacja czcionki podkreśla profesjonalizm i wysoką jakość usług świadczonych przez kawiarnię.

Brzdąc

Brzdąc LOGOTYP Logotyp składa się z dwóch głównych elementów : nazwy marki oraz ilustracji „brzdąca”. Projekt symbolizuje dziecięcą radość i zabawę.

Scroll to Top