Logomania – Studio Designu

INNOVATIVE JASMINE

Logo, Ulotka A5, Wizytówka Dwustronna,
Media Społecznościowe, Banery

INNOVATIVE JASMINE

Zjednoczenie technologii i kobiecej intuicji.

INNOVATIVE JASMINE to marka, która skupia się na tworzeniu aplikacji dla kobiet, które wykorzystują potencjał sztucznej inteligencji. Te innowacyjne rozwiązania obejmują różne dziedziny życia, takie jak zdrowie, edukacja, finanse, styl życia i wiele innych. 

Aplikacje INNOVATIVE JASMINE są w stanie dostarczać spersonalizowane i precyzyjne informacje oraz usługi, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowniczek.

JAK POWSTAŁO LOGO

Logo łączy cztery okręgi, gdzie czwarty pełni rolę połączenia tworząc znak  przycisku. Logo symbolizuje miejsce, w którym kobiety mogą bezpiecznie się łączyć, podkreślając ich zdolność do wspólnego działania. Okrąg, będący głównym elementem projektu, reprezentuje doskonałość, jedność i harmonię. Przez swój kształt przypomina nam o niezmiennym rytmie, w którym toczy się życie, co stanowi ważne przypomnienie w czasach szybkiego tempa i zapomnienia o najważniejszych wartościach. Dodatkowo, obecność kwiatu jaśminu dodaje projektowi kobiecego stylu, nawiązując jednocześnie do nazwy marki.

ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKTY LOGOMANII.

Scroll to Top