Logomania

Kobieta Grafik w specjalizacji projektowania Logo oraz Identyfikacji Wizualnych Marki. Pomaga tworzyć pozytywny ich wizerunek poprzez projektowanie niezapomnianych kreacji graficznych dla nowych, mikro i małych firm. Współpracuje z Klientami z całej Polski tworząc w samodzielnym studio designu w Szczecinie. Właścicielka, twórczyni i założyciekla Logomanii.

JESTEM TU PO TO, ABY POMÓC TWOJEJ MARCE BUDOWAĆ ROZPOZNAWALNOŚĆ!

MAM PROSTĄ MISJĘ

Chcę pomagać firmom w budowaniu ich rozpoznawalności poprzez tworzenie niezapomnianych kreacji graficznych.

Moją Misją jest także zdobycie pozycji lidera w dziedzinie projektowania logo oraz identyfiacji wizualnych marki poprzez gruntowne badania, planowanie strategiczne oraz starannie opracowane koncepcje projektów dla firm, mające na celu wspieranie sukcesu biznesowego.

Wierzę, że moje doświadczenie, wiedza oraz nieustanne dążenie do samodoskonalenia pozwolą mi zwiększyć rozpoznawalność firm moich Klientów.

MOJA MARKA

Logomania specjalizuje się w dwóch obszarach – projektowanie dla mediów społecznościowych oraz kompleksowe tworzenie wizerunku marki. Pomaga w tworzeniu niezapomnianych kreacji graficznych, dostarczając wszystko co jest potrzebne w dziedzinie budowania profesjonalnego wizerunku poprzez tworzenie efektywnych projektów graficznych. Dzięki przemyślanym działaniom buduje rozpoznawalność firm swoich Klientów.

Z Logomanii korzystać mogą: marki, firmy i przedsiębiorstwa, agencje reklamowe, fundacje, stowarzyszenia, organizacje charytatywne, blogerzy oraz osoby prywatne.

Dzięki szeroko rozbudowanej ofercie mogą oni korzystać z usług tworzenia indywidualnych projektów od logo poprzez reklamy, aż do kompleksowej identyfikacji wizualnej marki.

MOJA HISTORIA

Od 6 lat z sukcesem pomagam w budowaniu wizerunku poprzez projektowanie graficzne dla biznesu. Swoją naukę projektowania rozpoczęłam w Wielkiej Brytanii, to tam trafiłam na wybitnego projektanta graficznego, dzięki któremu zrobiłam specjalizację w tworzeniu Identyfikacji wizualnych marki. Ukończyłam również kilka kursów między innymi: „PROJEKTOWANIE LOGO KLASY MISTRZOWSKIEJ” i wciąż poszerzam swoją wiedzę o nowe doświadczenia oraz trendy w projektowaniu, które umiejętnie wykorzystuję dostosowując je do potrzeb moich Klientów.

Zdobyłam zaufanie wśród Klientów w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz na rynku niemieckim tworząc wiele projektów graficznych dla firm, które z powodzeniem rozwijają się w swojej branży.

Bardzo dobrze wiem jak ważny jest pozytywny odbiór marki przez Twoich Klientów, konkurencję, otoczenie czy społeczność. Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś nowym przedsiębiorcą, który potrzebuje kompleksowego projektu brandingowego, firmą która chce odświeżyć swoją obecną tożsamość wizualną, czy też chcesz budować swoją markę w social mediach – jestem tu, aby Ci pomóc. Wspólnie zaprojektujemy wygląd Twojego biznesu lub stworzymy go od podstaw.

Czekam na Twoje wyzwanie!

CERTYFIKATY

Jeśli zastanawiasz się jak powinna wyglądać Twoja marka osobista czy firma i nie wiesz czy Logomania to dobre rozwiązanie skontaktuj się ze mną!

Scroll to Top