Logomania

BUDUJĘ ŚWIAT MAREK POPRZEZ PROJEKTOWANIE GRAFICZNE ORAZ TWORZĘ ICH ROZPOZNAWALNOŚĆ W SOCIAL MEDIACH.

Moje usługi obejmują projektowanie niestandardowego logo, identyfikacji wizualnych marek oraz ich rozwój w mediach społecznościowych. Poprzez analizę oraz indywidualny plan strategiczny opracowuję projekty zgodne z charakterem Twojej marki. 

Wiem jak ważny jest pozytywny odbiór marki przez Twoich Klientów, konkurencję, otoczenie czy społeczność. Aby zapewnić przyciąganie uwagi klientów i budować rozpoznawalność marek tworzę estetyczne pomysły graficzne z funkcjonalnym designem.

Potrzebujesz świeżych pomysłów, które wyróżnią Twoją Markę czy Social Media? A może masz dla mnie inne wyzwanie? Zobacz w czym mogę Ci pomóc. 

LOGOMANIA - GRAFIKA DLA FIRM I MAREK OSOBISTYCH W SOCIAL MEDIACH

Logomania działa w dwóch obszarach: Grafika dla Firm i Social Mediów. Dążymy do ich rozpoznawalności poprzez projektowanie niezapomnianych projektów graficznych. Nasze usługi obejmują: tworzenie logo, projektowanie materiałów reklamowych takich jak ulotki, okładki, banery i inne na życzenie, szaty graficzne stron internetowych, opracowanie kolorystyki i typografii, a także tworzenie spójnego stylu graficznego zgodnego z charakterem Twojej firmy czy marki osobistej na Instagramie lub Facebooku.

Potrzebujesz świeżych pomysłów, które wyróżnią Twoją Firmę czy Markę Osobistą? A może masz dla nas inne wyzwanie? Zobacz w czym możemy Ci pomóc.

Logotyp jest wizytówką każdego biznesu, dlatego z ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do procesu jego projektowania. Otrzymasz od nas gotowe logo spójne z charakterem Twojej firmy. Dbamy o to, aby tworzone przez nas grafiki cechowały się estetyką, a przy tym na długo pozostawiały w pamięci ich odbiorców. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia budowania świadomości marki.

Co otrzymasz w podstawowym zestawie?

Wszelkie, niezbędne rodzaje plików i ekspozycji tła do prowadzenia swojej firmy.

  • Pliki PNG, JPEG
  • Wektor do druku PDF
  • Ekspozycja tła w wybranym kolorze
  • Logo bez tła
  • Znak i slogan w dwóch osobnych plikach bez tła

DESIGN MARKETING DLA TWOJEJ MARKI

Oferujemy kompleksowe materiały reklamowe, które mają na celu przyciągać i zachwycać odbiorców! 

Zaprojektuję przyciągającą uwagę reklamę do wykorzystania w internecie oraz do druku.

Nie ładne obrazki, tylko pomoc biznesowi w zaprojektowaniu idealnego rozwiązania, które ma na celu przyciągać i  zachwycać odbiorców.

Szukasz wsparcia w prowadzeniu Facebooka lub Instagrama?

Dostarczę Ci kreatywne projekty , które pomagają moim Klientom osiągnąć sukces w mediach społecznościowych, wyróżnić się w konkurecyjnym środowisku online i zbudować silną markę osobistą.

Wprowadź mnie w świat swojej marki, abym mogła zrozumieć jej cel. Dzięki temu opracuję strategię prowadzenia Twoich social mediów i zaprojektuję grafikę od podstaw na posty zachowując spójność wizualną i zamierzony cel jej działania na pierwszy tydzień, miesiąc lub dłuższy okres współpracy na życzenie. 

Czytaj więcej…

Identyfikacja wizualna marki

Identyfikacja Wizualna obejmuje szeroki zakres elementów, które wizualnie reprezentują Twoją firmę. To nie tylko logo, strona internetowa czy wizytówki, ale także wszystkie inne graficzne elementy, które tworzą spójny wizerunek Twojej marki. Może to obejmować typografię oraz kolorystykę, która jest używana w biurze turystycznym, spójne wzory na ścianie, firmowe długopisy, strój pracownika czy nawet meble w kawiarni.

Dzięki kompleksowemu podejściu do identyfikacji wizualnej, pomagam w budowaniu silnej marki, która może stać się rozpoznawalna i przyciągać uwagę klientów. 

Chcesz zbudować rozpoznawalność marki? 

Scroll to Top